Банкети

Умови

Ресторан '' Старе Місто '' дуже різноплановий і має безліч залів, в яких можна провести весілля, день народження, хрестини і просто відпочити в колі сім'ї та друзів.

Ресторанний комплекс має 2 основних зали, один банкетний зал, 4 будиночки, 2 альтанки, літню терасу і окремий зал на другому поверсі - «караоке». Кожен з них унікальний за своїм дизайном.

Великий зал з танцполом розташований на першому поверсі, розрахований на 70 посадочних місць, він досить просторий.

Барний зал розташований на першому поверсі, це прохідний зал між великим і білим залом. Він розрахований до 30 чоловік. У залі звучить тільки фонова музика.

Банкетний зал «білий» розташований на другому поверсі, місткість цього залу до 40 чол. Так як інтер'єр цього залу виконаний в білих тонах, він добре підійде для проведення весіль, дитячих днів народжень, ювілеїв. Зал має музичний центр, TV, кондиціонер і окремий санвузол.

Три будиночка(21,22,23) вміщує в себе до 12 чоловік. У кожному будиночку є кондиціонер, TV, музичний центр. Такі будиночки підходять для сімейного відпочинку, приватних зустрічей, днів народжень.

Один будиночок(24)вміщує в себе до 22 чоловік. У цьому будиночку так само як і в інших є музичний центр, кондиціонер, TV. Добре підійде для невеликих весіль, дружніх зустрічей.

Зал Банкетний знаходиться на другому поверсі ресторану, має окремий вхід з боку озера. Зал розрахований на 90 посадкових місць.

Банкетні умови це 1000 грн + 10% обслуговування з 1-єї людини. Мінімальне замовлення банкету від 6 чоловік (6000грн.). Діти до 3-х років без оплати за місце, діти з 4 до 7 років 500грн, з 8 років 1000грн. На цю суму в нашому закладі Ви робите замовлення по кухні, алкогольні та безалкогольні напої ви можете принести свої.

Кафе "Дитяче місто" на другому поверсі має 2 зали для проведення дитячих свят. Один з них розрахований до 15 людей, інший - до 25 людей.

Банкетні умови це 850 грн + 10% обслуговування з 1-єї дорослої людини. Діти до 3-х років без оплати за місце, діти з 4 до 7 років 300грн, з 8 років 850грн. На цю суму в нашому закладі Ви робите замовлення по кухні, алкогольні та безалкогольні напої ви можете принести свої.

В Ресторан приносити свою їжу заборонено!!

© Ресторан "Старе місто"